+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın
Baş Tasarım & Porselen Makyaj Ve Kirpik 300.00 TL ( Kampanya Fiyatlarımız Yalnızca Rezervasyonunu 20 gün önceden alma Şartı İle Geçerlidir. )
İLETİŞİM

2017 Gelin Yakını Türban Modelleri

2017 Gelin Yakını Türban Modelleri

Kapalı Gelin Yakınları Modelleri

Kapalı gelin adaylarının giyim tarzları için birbirinden iyi gelinlik koleksiyonlarını incelemeleri gerekmektedir. Öyle ki tekrar o güzel ve masum telaş anlarının sizin için başlamasına oldukça az bir zaman dilimi kaldığını söylemek mümkün olacaktır. Bundan dolayı tesettür giyim tarzı olan gelin adaylarının gelinlik tarzlarında ki seçimlerini ve bu konuda ki zaman kayıplarını daha kolay hale getirmek için sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca kapalı gelin yakınları modelleri ile gelinin kız kardeşi veya kardeşlerine, kuzenlerine, teyzelerine ve kısacası gelinin yakın çevresinde ki bayanlara da hizmet vermekteyiz. Elbette ki bu özel günler için bir olmazsa olmaz daha kıyafetlerin daha şık görünümü için olan saç modelleri olmaktadır. Hepimiz biliyoruz ki tesettür tasarımı olan kıyafetler ile giyinmeyi tercih eden bayanların saçlarını örtmeleri için kullanıyor oldukları bir diğer ürün ise eşarplar olmaktadır. Eşarp modelleri incelendiği zaman bu ürünlerin birbirinden farklı zevkler doğrultusunda hazırlanarak hizmete sunulduğunu görüyoruz. Özellikle renkli olan tasarım ve tasarımları ile birçok eşarp ürünün oldukça dikkat çekici olduğunu söylememiz mümkün. Ayrıca eşarp ürünlerinin oldukça sade modellerinin de bulunduğunu söyleyebiliriz. Tesettür giyimini desteklemekte olan şal ve eşarp ürünlerinin satılmakta olduğu mağazaları da internet siteleri üzerinden bulabilir ve oralardan alışveriş yapabilirsiniz.

Kapalı Olan Gelin Yakınları Ne Renk Giyinmeli ve Tercih Etmeli ?

Aslına bakılacak olursa kırık beyaz ve beyaz rengi dışında başka bir renk gelinlik tercih etmek, yakın dönemlere kadar farklı bir tercih olarak görülebiliyordu. Lakin geçmiş dönemlerde siyah kuşağı bulunan gelinlik modelleri tasarımları üretilerek bu durum ortadan kaldırıldı. Bunun yanı sıra kapalı gelin yakınları modelleri de kendi içinde aşama kaydetmiş, gelişimde bulunmuştur. Aslında birçok insanın düşüncesi de gelinlik modellerinin sürekli gelişimde olması gerektiğidir. Fakat bilmeniz gerekiyor ki düğün günlerinde kendilerini özel hisseden gelinler kadar kendilerini iyi ve çekici hissetmek isteyen gelin yakınları da bulunmaktadır. Bundan dolayı tesettür giyim tasarımcıları gelin yakınlarını de göz önünde bulundurmuş ve onlar içinde sürekli tesettür tasarımları geliştirmiş olmaktadırlar. Kapalı olan gelin yakınları için tesettür giyimlerinde en çok tercih edilecek renklerden biri de pembe ya da beyaz olabilir. Bu tercihler tesettür gelinlik modelleri içinde geçerli olabilmektedir. Çünkü bayanların ortak özelliklerinden biri de kendilerini daima özel ve güzel hissetmeleri olmaktadır. Sizler de iyi bir tesettür tasarım modeli ile gelinlik tercihi yapmak istiyorsanız ya da gelinin yakını olarak güzel ve şık bir kapalı tesettür modeli seçiminde bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Etka Lina

13 Nisan 2017
4.056 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN