+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın
Baş Tasarım & Porselen Makyaj Ve Kirpik 300.00 TL ( Kampanya Fiyatlarımız Yalnızca Rezervasyonunu 20 gün önceden alma Şartı İle Geçerlidir. )
İLETİŞİM

2017 Tesettür Kuaförü Etka Lina

2017 Tesettür Kuaförü Etka Lina

Evlilik hazırlığına giren genç kızlarımız daha yaz gelmeden başladılar baş tasarım yapan yerler aramaya. Bu sene hiç bir yerde bulamayacağınız tasarımlarla yine sizlerleyiz. Kişiye özel baş tasarımı yapan firmamız siz tamam oldu demeden sizi kesinlikle göndermiyor. Tesettür kuaför Ankara denilince akla ilk gelen firmalardan biri olmayı çok kısa bir zamanda yaptığımız yenilikçi ve bütçeye uygun anlayışımızla başarmış bulunmaktayız. Baş Tasarım ve porselen makyaj bir bütün halindedir. Bunlardan bir tanesi doğru şekilde kullanılmaz ise bütün bozulur. Kendinizi bize bırakmaktan asla çekinmeyin. En özel gününüzü şansa bırakmayın. Çekilecek olan fotoğraf karelerinde bir ömür boyu gülen gözlerinizin olması için.

Etka Lina Tesettür Tasarım tarzına, Gireceğiniz kıyafetin şekline, ve size en çok yakışan modele sizinle birlikte karar veriyor sizin yüzünüzü güldürmedensizi çıkarmıyoruz. En özel gününüzde bizi hep güzel anmanızı istiyoruz.

Tesettür Gelin Başı, Tesettür Baş Tasarım, Porselen Makyaj, Türban Tasarım, Türban Dizayn, Ankara Tesettür Kuaför

13 Nisan 2017
76 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN