+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarımızı Kaçırmayın
Baş Tasarım & Porselen Makyaj Ve Kirpik 350.00 TL ( Kampanya Fiyatlarımız Yalnızca Rezervasyonunu 20 gün önceden alma Şartı İle Geçerlidir. )
İLETİŞİM

Ankara Gelin Başı

Ankara Gelin Başı

Tesettürlü Hanımlar Bizimle tanışmadan gelin olmayın 🙂

Gelin adayları düğünlerinde saçlarının ve tesettür olarak yaptıracakları gelin başı modellerinin kusursuz ve çok güzel olmalarını isterler. Bunun için düğünlerinden aylar önce gelin başı provası yaptırırlar. Kuaförler bu noktada gelinlere randevu verip gelin başı provası ve düğünlerindeki gelin başı uygulamasını yaparlar. Günümüzde büyük-şehirlerde kuaförlerin sayısı oldukça çoktur ve böylelikle her bütçeye göre her semtte kuaför bulmak mümkündür.

Bayanlar genellikle sürekli gittikleri kuaförleri tercih etmek isterler. Ankara’da gelin başı yaptırmak için binlerce kuaför bulunmaktadır. Ankara gelin saçı yaptırmak gelin adayları düğün ve nikahtan önce yüzlece kuaför dükkanını ziyaret edebilirler, kendilerine uygun olan kuaförü bulup düğün günü orada saçlarını gelin başı yaptırabilirler.

Ankara’da gelin başı yaptırmak istediğiniz kuaför salonunu daha önceden arayıp fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, gelin başı provası için randevu alabilirsiniz. Ankara gelin başı yaptırdığınız kuaför salonlarının bazılarında erkekler için ayrılmış ya da yan yana inşa edilmiş kuaför salonları da mevcuttur, böyle bir durumda gelin adayları gelin saçı yaptırırken damat adayları ise damat tıraşı, damat saçı ile ilgili organizasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Biz Etka- Lina olarak yalnızca tesettürlü bayanlara hizmet vermekteyiz.

01 Mayıs 2017
83 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN