+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarımızı Kaçırmayın
Baş Tasarım & Porselen Makyaj Ve Kirpik 350.00 TL ( Kampanya Fiyatlarımız Yalnızca Rezervasyonunu 20 gün önceden alma Şartı İle Geçerlidir. )
İLETİŞİM

Ankara Tesettür Kuaför

Ankara Tesettür Kuaför

Ankara’da ya da diğer illerde genellikle bayan kuaförleri erkektir, yani bayanların saçını genellikle erkek kuaförler keser ya da düğünlerde gelin başlarını erkek kuaförler yaparlar fakat bazı bayanlar saçlarını bayan bir kuaförün yapmasını isterler. Tesettürlü bayanlar bu konuda hassasiyet ve özen isterler. Ankara kuaför bakımından gelişmiş bir şehrimizdir. Ankara’nın her ilçesinde ve her mahallesinde onlarca kuaför salonu bulmak mümkündür. Ankara’nın ilçesine, semtine bağlı olarak kuaför salanlarının kalitesi ve fiyatları da değişiklik göstermektedir. Ankara tesettür kuaför bakımından daha çok çeşit bulabileceğimiz ilimizdir. Kuaför dükkanlarında saç kesim işlemlerini erkek ustalar yapmakta ve fön, makyaj, cilt bakımı gibi işlemleri ise bayan kalfalara bırakmaktadırlar.

Ankara’da tesettürlü bayanlar için özel olarak açılmış tamamen saç kesim, cilt bakımı, fön işlemleri için bayan kuaför ustaları ve kalfaları tarafından yapılan salonlar da bulunmaktadır. Genel güzellik bakımları bayan kalfa ya da çıraklar tarafından yapılır. Ankara tesettür kuaförler için her zaman tercih ettiğiniz kuaförünüze saç bakımı, kesimi, boyanma gibi işlemleri önceden bayan bir kuaför aracılığıyla yapılmasını beyan ederseniz her zaman ki kuaförünüz sizin için özel bayan usta kuaförler getirecektir.

Tesettürlü bayanlar tesettür modasının yanı sıra saçlarına da bakım yaptırmak isterler. Tesettürlü bayanların saç bakımı, saç kesimi, saç boyama işlemleri için özel olarak bayan kuaförler görevlendirilmektedir. Tesettürlü bayanların istekleri üzerine bayan usta, kalfa ve çırak kuaförler aracılığıyla güzellik bakımları, saç bakımları yapılmaktadır.

Ankara tesettür kuaför bakımından oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir, tesettürlü bayanlar gitmek istedikleri kuaför salonunu arayarak önceden randevu alıp kendilerine bayan kuaför tesis edilmesini bildirebilirler.

02 Mayıs 2017
151 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN