+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarımızı Kaçırmayın
Baş Tasarım & Porselen Makyaj Ve Kirpik 350.00 TL ( Kampanya Fiyatlarımız Yalnızca Rezervasyonunu 20 gün önceden alma Şartı İle Geçerlidir. )
İLETİŞİM

Gelin Başı Modelleri

Gelin Başı Modelleri

Günümüzde her genç kız düğününde mükemmel görünmek ister, bunun içinde gelin başı, makyajı, gelinliği ile her şeyinin kusursuz olmasını isterler. Gelin adayları gelin başlarını önceden yaptırabilir, prova edip test edebilirler. Gelin başı modelinde beğenmedikleri yerleri değiştirebilirler. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile her şey daha kolay ve seçenekli hale gelmiştir. Gelin adayları düğünlerine özel, nikahlarına ayrı, kına geceleri için ayrı olarak tasarlanmış gelin başlarını yaptırırlar. Günümüzde oldukça moda olan dış mekan fotoğraf çekimlerinde de özel olarak gelin başı yaptırmak zorunlu hale gelmiştir. Eskiden fotoğraf çekimleri sadece stüdyo çekimleri olarak yapılırdı, şimdi ise bir şerhin güzel bir parkında, tarihi bir yapısında, doğal manzaralar eşliğinde yapılması oldukça moda olmuştur. Evlenecek çiftler düğünlerinin güzel olması için her detayı özellikle seçmektedirler.

Gelin başı modelini seçemek, gelinlerin olmazsa olmaz düğün hazırlıklarından birisidir. Gelinlik provası gibi gelin başı modeli provası da yaptırmak gelin adayları için vazgeçilmez bir kriterdir. Gelinler, düğünlerinde, nikahlarında, kına gecelerinde, fotoğraf çekimlerinde kusursuz görünmek isterler, saç bu etkenler olarak önemli bir yere sahiptir.

Gelin başı modelleri geçmişten günümüze değişiklik göstermiştir. Bazı zamanlar açık salık bırakılmış saçlar moda olmuş bazen ise toplu ya da dağınık topuz şeklinde kullanılan gelin başı modelleri moda olmuştur. Gelin başına uygun olarak bir duvak seçilmesi zorunludur, aksi takdirde duvağın gelin başından kayıp düşmesi düğün esnasında gelinlere zorluklar yaşatabilir.

Gelin başı modelleri dağınık topuz, maşalı, düz bir şekilde fönlenmiş olarak yapılabilir gelin başı modelini bir katalog üzerinden seçip de gelin adayları tarafından yaptırılabilir. Gelin başı modeline ek olarak gelinler saçlarına taşlı tokalar, gül ve çiçek şeklinde taçlar, simler, gelin taçları, düğünlerine özel olarak kombine edilmiş gelin başı modelleri de yaptırabilirler.

Etka Lina

29 Nisan 2017
343 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN