+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın
Baş Tasarım & Porselen Makyaj Ve Kirpik 300.00 TL ( Kampanya Fiyatlarımız Yalnızca Rezervasyonunu 20 gün önceden alma Şartı İle Geçerlidir. )
İLETİŞİM

Gelin Yakını Türban Baş Modelleri

Gelin Yakını Türban Baş Modelleri

Gelin Yakını Türban Modelleri

Bu ayların genellikle düğün ayları olarak geçtiğini biliyoruz. Öyle ki düğün zamanı geldiğinde özellikle yakın akrabalarının düğünleri bulunan bayanlar, nasıl elbiseler giyeceklerini ve nasıl saç modelleri yaptıracaklarını adeta şaşırır hale gelirler. Normal şekilde açık elbiseler giyen bayanların giyimlerini kombinlemesi çok kolay olabilir. Fakat aynı durum tesettür giyimi gerçekleştiren bayanlar için geçerli olmamaktadır.

Çünkü tesettür tasarımı giymek ve kombini yapmak oldukça ince ayrıntılar içermektedir. Çünkü giyecek olduğunuz elbiselerin vücut hatlarınızı belli etmemesi ve gereğinden fazla abartılı abiyeler giyerek göze batmamak gerekmektedir. Bayanlar için türban tasarımları kendilerine iyi görülmekten daha çok diğer insanların nasıl baktığı ve gözlerine nasıl görüldüğünü içermektedir. Peki gelin yakını türban modelleri nasıl olmalıdır? Öncelikle gelinin yakını olduğunuz için bu düğün gününde gayet şık ve göz alıcı olmanız gerekmektedir. Fakat tesettür giyimi ile nasıl ya da ne kadar şık olabileceğinizi düşünüyor ve bir şey bulamıyorsanız tesettür giyim firmamıza gelebilirsiniz. Mesela gelinin kız kardeşi düğünler için oldukça önemli olan insanlardan sadece bir tanesi olmaktadır. Bundan dolayı sürekli göz önünde olur ve bu yüzden giyiminin de gayet özenli olması gerekmektedir. Bu yüzden genellikle daha uzun türde tesettür modelleri seçmek oldukça uygun bir seçim olabilir. Gelini saf dışı bırakmayacak veya onun giyiminin önüne geçmeyecek şekilde sadece fakat gelin kız kardeşine yakışır bir şekilde elbise seçilmelidir. Bünyemiz içerisinde bulundurduğumuz çalışanlarımız ve ekip arkadaşlarımızın hemen hemen hepsi tesettür giyim sahibi olan çalışanlar olmaktadır. Bundan dolayı sizlere bu konu en iyi tercihleri sunabilir, özellikle de gelin yakını türban modelleri ile ilgili sizlere yakından ilgi göstererek göz alıcı bir tesettür giyim tarzına kavuşmanızı sağlayabilirler. Bilmenizi istediğimiz bir diğer konu ise, mağazamız da tesettür giyim modasına uymayan yada yakışmayacak olan hiç bir tarzı ve bu tarzı oluşturan tasarımcıların herhangi bir ürünlerini bulundurmuyoruz.
Bundan dolayı bizlere gelerek veya internet sayfamız üzerinden modellerimize bakarak son dönemlerin en göz alıcı tesettür tasarım kıyafetlerine ulaşabilirsiniz. Unutmayın ki gelin yakını tesettür modelleri ile ilgili bir çok kararsızlığı ve olumsuz düşüncelerinizi bizimle ortadan kaldırabilirsiniz.

13 Nisan 2017
1.120 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN