+90 545 571 18 06

Sosyal Medyada Biz}

Erken Rezervasyon Fırsatlarını Kaçırmayın
BİZİMLE TANIŞMADAN GELİN OLMAYIN :)
İLETİŞİM

Hazır Duvak Modelleri

Hazır Duvak Modelleri

KİŞİYE ÖZEL HAZIR DUVAK SİPARİŞ, TESLİMAT VE ÜRÜN FİYATLARI
Videodaki Kına Duvağımız. Drape, Aksesuar ve Duvak Olmak Üzere 3 Parçadır. Takım Fiyatı 300.00 TL Ayrı Ayrı Olarak Alabilirsiniz. Yalnızca Drape 200 TL Aksesuar 50.00 TL Duvak Kısmı 50 TL Dir.

Gelin Hazır Duvak Siparişlerimiz Alınmaktadır. Zahmetsiz Bir Şekilde Düğün Gününüzde Bir kaç Dk İçerisinde Takıp Sökebileceğiniz Tamamen Size Özel Hazır Duvaklarımız Hazırlanmaktadır. Duvak Fiyatlarımız İstenilen İşcilik Ve Kaliteye Göre Değişilik Gösterebilmektedir. Hafif İşcilik Duvaklarımız 250.00 TL Ağır İşcilik duvaklarımız 350.00 TL Civarındadır.

Hazır Duvak Siparişinden Sonra Süreç Nasıl İşlemektedir. ?

Duvağınızın ücreti tarafımız hesabına yatırıldıktan sonra whatsapp iletişim hattımızdan  Gamze Veya Aynur Hanıma Ulaşıyorunuz. Gelinliğinizin Resmini Tasarımcımıza Göstererek Size En Uygun olabilecek tasarım hazırlanıyor. tasarım bitiminde tarafınıza kargo yapılmadan önce ürün görseli size gösterilerek tarafınızdan onay alınmaktadır. Değişiklik istediğiniz noktalar olabilir. bu konuda tasarımcı arkadaşımız size destek verecektir.

Dilerseniz duvağın takımı ile ilgili videoda tasarımcımız tarafından size gönderilebilir. Duvağımız size özel hazırlanmakta olduğu için ürün iadesi mevcut değildir.

Ürün hazırlanması ortalama (3) Üç Gün sürmektedir. Tahmini (7) Yedi gün içerisinde elinizde olacaktır.

Her zaman olduğu gibi Etka Lina da içinize sinmeyen hiç bir tasarım tarafınıza gönderilmemektedir. Ürünümüz Vereceğiniz ücretin karşılığını size fazlasıyla karşılamaktadır.

Sipariş ve detaylı bilgi için sitemizin canlı chat bölümünden veya iletişim sayfamızdaki iletişim numaralarından bizelere ulaşabilirsiniz.

Etka Lina  ( Tesettür Tasarım Merkezi )

 

16 Haziran 2017
119 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN