Mimarlar Sk. No: 5 Aşağı Eğlence Mh. Keçiören / Ankara

Tesettür Gelin Başı Yaptıracaklara

18.04.2017
336
Tesettür Gelin Başı Yaptıracaklara

Tesettür Gelin Başımı Yaptıracaksınız ? Bir Çayımızı içmeden karar vermeyin.

Türban Gelin Başı Gelinlerin en özel günüdür düğün gecesi. Her anlamda tepeden tırnağa güzel ve şık görünmek için en ufak ayrıntıyı bile kaçırmak istemezler. Makyajından, ayakkabısına kadar her ayrıntı önceden belirlenmiş ve tasarlanmıştır. O gecenin anlamlı ve güzel geçmesi bu ve bunun gibi detaylar sayesinde olmaktadır. Açık ve kapalı gelinler de aynı şekilde ayrıntıları takip ederek o gecenin eşsiz olmasını isterler. Kapalı gelinlerin bir kaç farktan bir tanesi de gelin başlarıdır. Açık saça uygulanmayacak bu gelin başı türbana yapılacak değişiklik ve model sayesinde olacaktır. Bu anlamda türban gelin başı modelleri de en az açık saça uygulanan gelin başları kadar dikkat çeker hale gelmiştir.

Türbana uygulanan bu modeller gelin adayına birçok seçenek sunar. Taşlı ve ya daha sade olarak kullanılan aksesuarlar ise türban gelin başı modeline ayrı bir hava katmaktadır. Bu sayede gelin adaylarına birçok seçenek sunduğumuz firmamız günümüz modasına uyarak daha trend modeller ile gelin adaylarına sunum yapılmaktadır. Sitemizde de yer aldığı gibi her zevke uyum sağlayan ve değişik platformlarda model üreten ekibimiz müşterilere yardımcı olmak için uğraş vermektedir.

Gelin duvağı ile birlikte bir uyum içinde olması da türban gelin başı modelleri için gereken bir şarttır. Modelleri seçip, ekleme ve ya çıkartma işlemi de siz gelin adaylarının zevkine bırakılmıştır.

Bu anlamda kendi zevkinizi konuşturup ortaya bambaşka bir gelin başı örneği çıkarabilirsiniz. Gelin adaylarına bu konuda yardımcı olmak için elimizden geleni yapmaktayız. Bu mutlu günlerini daha göz alıcı ve dikkat çekici hale getirmek için günümüz gelin başı modelleri ile sunum yapmaktayız. Kullanılan parlak taç detayları ise gelin başının daha ilgi çekici hale gelmesini sağlayacaktır. Saç topuzunun modeli etkileyeceği gibi gelin adayının yüz tipine göre model çıkarmak da yakışanı yapmak ile ilgilidir. Tasarım uzmanlarımız ile birlikte hazırlanan türban gelin başı modelleri eskiye bağlı kalmadan yeni trend modelleri ile müşterilerimize sunmaktayız. Bu mantık ilerlediğimiz bu sektörde gelin adaylarımızın en özel ve anlamlı günlerinde onları bu detay ile mutlu etmek de bize düşen paydır.

 

Etka Lina – Tesettürün Öncüsü

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek