Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Ankara Gelin Başı

01.05.2017
302
Ankara Gelin Başı

Tesettürlü Hanımlar Bizimle tanışmadan gelin olmayın 🙂

Gelin adayları düğünlerinde saçlarının ve tesettür olarak yaptıracakları gelin başı modellerinin kusursuz ve çok güzel olmalarını isterler. Bunun için düğünlerinden aylar önce gelin başı provası yaptırırlar. Kuaförler bu noktada gelinlere randevu verip gelin başı provası ve düğünlerindeki gelin başı uygulamasını yaparlar. Günümüzde büyük-şehirlerde kuaförlerin sayısı oldukça çoktur ve böylelikle her bütçeye göre her semtte kuaför bulmak mümkündür.

Bayanlar genellikle sürekli gittikleri kuaförleri tercih etmek isterler. Ankara’da gelin başı yaptırmak için binlerce kuaför bulunmaktadır. Ankara gelin saçı yaptırmak gelin adayları düğün ve nikahtan önce yüzlece kuaför dükkanını ziyaret edebilirler, kendilerine uygun olan kuaförü bulup düğün günü orada saçlarını gelin başı yaptırabilirler.

Ankara’da gelin başı yaptırmak istediğiniz kuaför salonunu daha önceden arayıp fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir, gelin başı provası için randevu alabilirsiniz. Ankara gelin başı yaptırdığınız kuaför salonlarının bazılarında erkekler için ayrılmış ya da yan yana inşa edilmiş kuaför salonları da mevcuttur, böyle bir durumda gelin adayları gelin saçı yaptırırken damat adayları ise damat tıraşı, damat saçı ile ilgili organizasyonlarını gerçekleştirebilirler.

Biz Etka- Lina olarak yalnızca tesettürlü bayanlara hizmet vermekteyiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek