Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

En Yeni Tesettür Gelin Başı Modelleri

13.04.2017
558
En Yeni Tesettür Gelin Başı Modelleri

Siz tesettür tarzı giyimi tercih eden bayanlar için en doğru ve size en uygun olan tesettür kombinlerini yapabilme konusunda açıklık getirelim istiyoruz. Öncelikle bilinmesi gereken en önemli konulardan biri de, tesettür tarzı giyim tercihi yapan bayanlarında güzel ve şık görünmeye ya da giyinmeye hakkı olduğudur. Peki neye dair şık ve güzel bir görünüşe sahip olabilirsiniz bunu merak ettiğinizi biliyoruz. Şal, tunik, çantalar, ayakkabılar, yelek gibi bu tür ürünlerin hemen hemen hepsini uyumlu halde kullanabilirsiniz.

Fakat tesettür gelin başı kombinlerinde bu iş biraz daha karışık olmaktadır çünkü tesettür tarzı giyimlerde gerektiğinden daha fazla özen ve kombin oluşturma yeteneği gerekmektedir. Örneğin kız kardeşiniz veya ablanız, kuzeniniz ya da yakın çevrenizde samimi olduğunuz biri evleniyor olabilir. Bu durumda gelin yakını türban gelin başı kombinlerini ve türban tasarımı konularını dikkatli şekilde incelemeniz gerekebilir. Tesettür kombinlerinde dikkat edilmesi gereken konuları merak ediyorsanız yazımızın devamını okumanızı öneririz. Öncelikle abiye türbanları ve abiye tarzı başörtü modellerinin en çok aranmakta olan eşarp ürünleri arasında yer aldığını sizlerle paylaşmak istiyoruz. Özel gün ve davetlerde yani; düğün, nişan, kına, sünnet gibi günler içerisinde elbette ki her bayanın en çok istediği şey şık görünmektir. Hatta ve hatta farklı görünme isteğini de söylersek yerinde olacaktır. Bundan dolayı tesettür tasarım modelleri ile giyim gerçekleştiren bayanların abiye üzeri türban modellerini yakından takip ediyor oldukları oldukça doğal olmaktadır. Abiye tarzı türban modelleri daha önceleri saten ve daha düz renk eşarplar halinde olmaktaydı.

Bu modellere üzerine daha uyumlu olan bir renk ile yine saten olan eşarptan iğneler ile yardımda bulunarak çiçek veya daha başka türde tasarımlar elde edilirdi. Bunun yanında bu şekilde çiçekler ile şekillendirilen türban modelleri topuz saçların hemen altlarından boyna daha yakın bir yerde yapılırdı ve türbanın bir aksesuarı olarak gösterime sunulurdu. Fakat artık daha farklı ve birbirinden güzel türban tasarımları bulunmaktadır. Bizler de izlere bu en yeni ve en dikkat çekici türban tasarımları konusunda hizmet vermek için açmış olduğunuz mağazamız da özellikle En Yeni Tesettür Gelin Başı Modelleri bulabilmeniz ve kendinize dair en uygun tesettür tasarım modellerini incelemeniz mümkün olmaktadır.

Etka Lina

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek