Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Etka-Lina yalnızca tesettürlü bayanlara hizmet veren bir firmadır. Firmamız yalnızca tesettür modası ile ilgilenmekte yenilikleri takip etmektedir. İşimiz yalnızca tesettürlü bayanlar olunca daha profesyonel bir hal almaktadır. Bizi sıradan kuaförlerden ayıran en büyük etken’de budur tabi’ki. Amacımız bir çok kulvarda bir çok işi yapmak değil yalnızca bir iş ile uğraşıp en iyisini yapmaktır.

Tarihçesi insanlığın doğuşuyla başlatılabilecek olan tesettür ( örtünme ), ülkemizde 1990’lı yıllarla beraber tesettür modası oluşumu ve gelişimi ivme kazanmıştır. Ülkemizde çeşitli Tesettür moda dergileri , fuarları, defileleri ve esettür tasarımı konusunda sayıları günden güne hızla artan tasarım firmaları yoluyla tesettür modası hızla gelişerek günümüze kadar süregelmiştir.

7 yılı aşkın süredir tesettür tasarımı ve modası konusunda ülkemizde söz sahibi ve sektörde lider olmuş firmalarda çalışarak tecrübe edinmiş uzman tasarımcıları, makyözleri ve personeli bir araya getirerek uzman tesettür tasarımcıları ve makyözler tarafından kurulmuş bir tesettür tasarımı ve Moda Merkezi yiz.

Etka-Lina Tesettür Tasarım ve Moda Merkezi olarak daima müşteri memnuniyetini esas alarak, ülkemizde hatta dünyada gelişen ve değişen tesettür tasarımı trendleri konusunda bilgi ve becerilerle kendini sürekli geliştiren, eğitimli, güler yüzlü ve çözümodaklı personellerden oluşan uzman tasarımcı, makyöz ve yetkin personellerimizle siz değerli misafirlerimize ( Müşteri Diyemedim ) özel günlerinde en özgün hizmetlerimizi sunmak ve sizleri en özel günlerinizde özel hissettirmek önceliğimizdir.

Etka Lina – Tesettür’ün Öncüsü

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek