Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Kapalı Gelin Başı Yapmanın İncelikleri

18.04.2017
474
Kapalı Gelin Başı Yapmanın İncelikleri

Kapalı Gelin Başı Yapmak Her Kuaförün İşi Değildir.

Gelinlik her genç kızın hayalidir. Evlilik gibi çok önemli bir kararın taçlandırıldığı gün sizin en güzel ve en mutlu olmanız gereken gündür. En güzel gelin siz olmalısınız ve bütün gözler sizin üstünüzde olmalı. Çünkü o gün sizin gününüzdür. Yıllarca güzel bir anı olarak hatırlayacağınız, çocuklarınıza sevgiyle aktaracağınız ve fotoğraflarda öz güvenle gülümseyeceğiniz bir gün. Böyle güzel bir gün içinde en ufak bir aksilik dahi yaşamak istemez aklımızdan geçirmeyiz.

Bir genç kızın en önemli gününde seçeceği gelinlik muhakkak en önemli konudur. O gelinliği en güzel gösterecek şey ise gelin başıdır hiç şüphesiz. Gelin başı gelinlerin kendilerini öz güven içinde hissetmesini ve doğal olarak düğün boyunca içten gülümsemesini sağlar. Hepimiz biliriz ki gelin başından memnun kalmayan birçok gelin için düğün bir kâbusla başlar. Gelin başları içinde gelinlerin seçeceği modelleri uzman ellere bırakması bir güven işidir. Özellikle tesettürlü gelinlerimiz için. Çünkü tesettür üzerine gelinlik ve gelin başları son yıllarda gelişme göstermiştir.

Birçok kişinin kabul edeceği üzere daha öncesinde tesettürlü bayanlar için çok az seçenek vardı. Hem gelinlik hem de gelin başlarında alternatif bulamayan birçok gelin için tedirginlikler aylar öncesinden başlardı. Artık öyle değil. Tesettür kuaför Ankara mantığı gün geçtikçe gelişiyor ve en az açık gelin başları kadar dikkat çekici güzelliğe kavuşuyor. Seçilen aksesuar kadar sunulan birçok tasarım ile de tesettür kuaför Ankara sizleri en güzel gün için hazırlamayı bekliyor.

Kapalı gelin başının güzel bir makyaj ile tamamlamak işi mükemmelliğe götürür. Tesettür gelin başlarında seçilen makyaj türünün gelin başı ile uygun olması çok önemlidir. Çünkü yanlış bir makyaj seçimi ve yapımı ile her şey alt üst olabilir. Tesettür kuaför Ankara uzman makyözler ile gelin başınıza ve yüz hatlarınıza en uygun makyajı sizin de mükemmel tercihleriniz ile buluşturur en mutlu gününüze en güzel bir şekilde sizleri hazırlar. Böyle bir günün güzel anılarla hatırlanması hepimizin isteğidir. Güzel bir düğün için güzel bir gelin, mutlu bir gelin için ise en güzel destekle sizleri bekliyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek