Mimarlar Sk. No: 5 Aşağı Eğlence Mh. Keçiören / Ankara

Kayseri Bindallı Kiralama Ve Fiyatları

31.01.2019
197
Kayseri Bindallı Kiralama Ve Fiyatları

Bindallı sanatının geçmişi 14-15. yüzyıllara dayanmaktadır. O zamandan günümüze sürekli değişim göstererek yerini hala korumaya devam etmiştir. Kadınların veya genç kızların önceden normal yaşamda tercih ettiği günümüzde de düğün merasiminden hemen önce yapılan daha çok baba evine veda olarak adlandırılan hüzünlü, buruk geçen bir o kadar da zamanla eğlence  haline dönüşmüş kına gecelerine özel giyilen bindanlı; genellikle mor, lacivert, koyu kırmızı olarak üretilmeye başlansa da zamanla hemen hemen her renge ulaşmak artık mümkün hale gelmiştir.

Bizler de Etka Lina olarak Etka Lina Kayseri şubemizde gelinlerimizin hem mutluluk hem huzur içeren, tabiri caiz ise hem ağlarım hem giderim günlerine en güzel şekilde hazırlanmaları için en güzel en yeni Etka Lina Kayseri Bindallı tasarımlarını hizmetinize sunuyoruz.  İşinde profosyonel eleman kitlemiz ile birlikte siz gelinlerimizin mutluluğu için herkese hitap edebilecek model sayısı fazla tasarımları hizmetinize sunuyoruz. Takdir edersiniz ki her biri özenle hazırlanan bindallıların hazırlanma sürecinde kullanılan malzemelere, işçiliklere göre fiyatlandırılmasını kolaylaştırmak adına her bütçeye uygun üretimler yanında almak istemeyen ya da çok beğendiği bindallıya gücü yetmeyen kişiler için  kiralama olanağı da sunmaktayız.

Gün be gün büyüyen Etka Lina ilk şubesine karar verdiği Kayseri Etka Lina Bidallı için artık nereden alacağım, aradığımı bulabilecek miyim, nasıl güveneceğim, satın almak istemiyorum diyen başta Kayseri olmak üzere tüm evlenecek olan gelinlere bir ışık gibi doğmuştur.

Masumiyetin simgesi gelinlik her gelin için ne kadar özelse artık bindallı içinde en güzel görünmek o güne özel o kadar önemli hale gelmiştir. İster göz kamaştıran ister en sade halinle günün yıldızı olmak senin elinde ve şimdi bu yazıyı okuduysan şube yakınında veya uzağında ol eğer acaba mı diyorsan bence hiç düşünme ve sana en yakın Etka Lina şubemizle iletişime geçmeyi dene. Çünkü sen Osmanlıdan bu yana hep iyisini hak ettin hak etmeye de devam edeceksin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek