Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Porselen Makyajın Özellikleri

11.10.2019
395
Porselen Makyajın Özellikleri

Her kadın özel günler de güzel görünmek ister. Bunun için en kıyafetleri ve en iyi makyajı yapmak için çaba gösterir. Özellikle makyaj konusu özel günlerin kabusu olabiliyor. Çünkü akma ve bozulma yaşatabiliyor. Günümüzün trendlerinden birisi olan Kayseri porselen makyaj bu derdinize çözüm niteliğinde olacaktır. Uzun süre yüzde kalabilen ve terlemeden etkilenmeyen bu makyaj türüyle uzun süren etkinliklerde rahatlıkla dikkat çekici olabilirsiniz. Ayrıca yüzünde yara, akne ve lekeler olan kadınlar da kullanabildiği için tüm dünyada adını duyurmuştur. Düşük ışık bulunan birçok yerde fotoğraf çekmekten korkuyor olabilirsiniz. Lakin bunun için de tereddüt etmenize gerek yok. İşletmemizin personelleri tarafından yapılan makyajlar sizi gün boyu çektireceğiniz fotoğrafların odak noktası yapacaktır. Çeşitli katmanlar ile yapılan gerçekleştirilen uygulama yüz şeklinizle uyum içinde olabiliyor. Gereken işlemleri yaptığınız takdir de cilde herhangi bir zararı bulunmuyor. Fakat göz alıcı bir makyaj için kaliteli make-up artistlerini biraz araştırmanız gerekiyor.,

ankara tesettür gelinbaşı

Porselen Makyaj Nasıl Yapılır?

Gelelim makyajın yapışılış biçimine. Malzemeleri hazırlamaya başla.

  • Öncelikle makyajın kaliteli bir şekilde yüzünde kalması için yüzünü yıkamalısın. Pürüzsüz bir yüz için uygulama öncesinde peeling deneyebilirsin.
  • Yüzünde daha canlı kalması için bir nemlendirici kullanmalısın. Fakat bu nemlendirici su bazlı olmalı ve yağ içermemeli.
  • Tabi ki her makyajda olduğu gibi bir makyaj bazına ihtiyacın var. Bu sayede yüzündeki lekeleri gizleyebilir ve makyajı uzun süre kalıcı hale getirebilirsin.
  • İşlemin daha kapatıcı olması için ten renginle uyumlu bir fondöteni sünger yardımıyla tüm yüzüne sürmelisin. Yüzün zaten doğal olarak pürüzsüz ise ince yapılı fondötenleri tercih edebilirsin.
  • Kapatıcıyı kullanarak hem göz altı torbalarını ve akneleri sakladıktan sonra transparan pudrayla fondöteni sabitleyebilirsin. Yüzüne renk vermek için allığı istediğin tonlarda seçerek yanaklarına uygulayabilirsin.
  • Kayseri porselen makyaj işlemi bu kadar. Bu makyaj, yüzünü veya dudaklarını öne çıkarma şansı sunuyor. Öne çıkarmak istediğin yeri ise kendin seçebilirsin. Eğer bu aşamalar sana zorlu geldiyse Etka Lina’yı ziyaret ederek, hayalindeki makyajı yapabilirsin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek