Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Abiye Katalog Çekimleri

13.04.2017
417
Tesettür Abiye Katalog Çekimleri

Tesettür Abiye Katalog Çekimleri İçin Tesettür Baş Tasarımı Ve Makyaj.

Tesettür İmalat firmaları için katalog çekimlerinde baş tasarımı, makyöz ve manken ihtiyaçlarını gideriyoruz. Topta Tesettür Baş Tasarımı Katalog Çekimleri Abiye baş tasarımı

Tesettür abiye imalatı ve tesettür kıyafet üretimi yapıyorsunuz ve katalog çekimleriniz varsa manken ve baş tasarımı konusunda size yardımcı olabiliriz. Katalog çekim gününüzü bize bir kaç hafta önceden haber vermeniz gerekmektedir. Çekim yapılacak abiye ürünlerinin baş tasarımı için belirlenecek malzemelerin önceden yapılacak bir ön görüşme ile belirlenmesi kaç manken kullanılacağının belirlenmesi nasıl bir çalışma istenildiği gibi bir ön görüşmenin mutlaka yapılması gerekmektedir.

Peki Sistem Nasıl İşler ?
Öncelikle sayfamızın iletişim bölümünden bize ulaşıp randevu isterseniz görüşme için. Gerekli randevu alındıktan sonra 1 arkadaşımız iş yerinize yönlendirilip sizinle ön görüşme yapar. Bu görüşmede kıyafetleriniz çekim yapılacağı tarih. kullanılacak mankenler baş tasarım için ihtiyaç duyulan malzemeler belirlenir. fiyat konusu görüşülür anlaşma sağlandıktan sonra çekim gününüze randevu alınır. çekim günü çekim yapılacak ürün adetine göre tarafınıza bir adet baş tasarımcı bir adet makyöz verilir. Genellikle aynı gün içerisinde tüm işlemler bitmiş olur. bir tasarımcı ve makyöz ortalama 40 farklı tasarım çıkarabilmektedir. aklınıza takılan her soru için bize yazmaktan çekinmeyin.

Etka Lina

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek