Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Defileleri İçin Baş Tasarımı.

19.04.2017
280
Tesettür Defileleri İçin Baş Tasarımı.

Tesettür Defileleri ve Manken Çekimleri İçin Baş Tasarımı İhtiyacı


Gelinlik ve Tesettür Giyim Firmaları İçin Çözüm Ortaklığı

Türkiye’de yüzlerce giyim firması bulunmakta ve bu firmalar  her yıl yeni koleksiyonlar çıkartıp ürünlerini ve tasarımlarını  defileler düzenleyerek insanlara tanıtmaktadır. Tesettür defileleride özellikle son zamanlarda bu trendler arasına girmiş ve tesettür gelinlik defileleri, abiye defileleri adı altında düzenlenmeye başlamıştır. Hal böyle olunca tesettür firmalarıda defile zamanlarında bir çok arayış içerisine giriyorlar. Bir defile yapmak için firma sahibinin bir çok ihtyacı doğmaktadır. Bunların başında Manken, Kıyafet, Mekan, Tasarım gibi ihtiyaçlar gelmektedir. Elbette bir ürünü tanıtabilmek ve bir gelinliği gösterebilmek için baş tasarımı ve mankenin yeri oldukça fazla önemsenmektedir. Çünkü görsellik defilelerde en ön planda gelir.  Bu yılda geçen seneye göre çok daha fazla defile gerçekleşeceği gözlemlenmektedir. Tesettür modası son zamanların en hızlı ilerleyen trendleri arasına girmiştir.  Bizler Etka-Lina olarak siz giyim mağazalarının defile sırasında ihtiyacı olabilecek, Aksesuar, Baş Tasarımı, Gelin Makyajı, Porselen Makyaj, Abiye baş tasarımı gibi Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz. Sürekliliği olan firmalar ile bir kerelik anlaşma yapılarak Tüm yıl boyunca defile ve ürün çekimlerinde yardımcı oluyoruz. Manken ihtiyaçlarınız içinde yine firmamız vasıtasıyla manken arkadaşlarımızdan seçebiliyorsunuz.

Sektörün önde gelen firmalarıyla iş ortaklığımız olup referanslar bölümümüzde hepsini görebilirsiniz.  Etka – Lina yalnızca gelin ve tesettürlü bayanlara hizmet vermek dışında tüm tesettür kıyafet üretimi ve satışı yapan firmalarda çekim sırasında yardımcı olmaktadır. Gelin başı ve tesettür baş modellerimizden aha önceki yapılan çalışmalarımıza bakarak istediğiniz modelleri firmanız için yapabiliriz.

Profesyonel ellerimizle yapılan baş tasarımları ürünlerinizi bir adım daha öne çıkartacağından emin olabilirsiniz. Yaptığımız yüzlerce gelin ve tesettür baş tasarımları’da bu işi ne kadar severek yaptığımızı ve yanızca tesettür modaı üzerinde yol aldığımızın en büyük kanıtıdır. Her sektörde olduğu gibi tesettür modası sektöründede her yıl yenilikle yaşanmakta farklı tasarım ve tarzlar birbiriyle buluşmaktadır. Bizlerde bu akımı takip ederek bizimle çalışan tüm firmalara, galin adaylarına, gelin yakınlarına  en iyi hizmeti sunmaktayız. Bizimleyseniz bir adım öndesiniz.

Etka – Lina Baş Tasarım Merkezi.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek