Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Gelin Başı Eğitimi

14.04.2017
3.343
Tesettür Gelin Başı Eğitimi

Sertifika Ve Eğitim Vermelerimiz Askıya Alınmıştır. 

 

Etka-Lina Tesettür Gelin Başı Kına Baş Tasarımı Eğitim Sertifikası Almak İçin Sık Sorulan Sorular.

Tesettür gelin başı, her geçen gün tüm meslekler gibi kendi dalında ilerlemekte ve çağa ayak uydurmaktadır. Her yıl birbirinden güzel gelin başı modelleri ve kına baş modelleri çıkmakta ve moda tasarımcıları bunlara yön vermektedir. Bizler bu işi Türkiyede yapan sayılı tasarımcılar arasında olduğumuzu ida ediyoruz. bizler beğenip takip eden takipçilerimizde Türkiyenin her noktasında olmamızı diliyorlar. Mevcut yapımız ve tasarımda öncülük anlayışımız gereği tesettür gelin başı olarak tüm türkiyede takipcilerimizle iletişim ve ihtiyaçlarını gidermek adına sertifika vermeye karar vermiş bulunmaktayız.

Sertifikanın Amacı Nedir ?

Tüm Takipçilerimiz Etka-Lina tasarımlarının onlara sunduğu güzelliklere ulaşabilmesi ve kilometrelerce yol gitmeden ona en yakın noktada Gelin Başı, Kına Başı, Tesettür Başı, işlerini halledebilmesi.

Sertifika Kimlere Verilecektir. ?

Takdir edersinizki her eğitim verilen kişiye sertifika veremeyiz. o yüzden Etka-Lina olarak Tüm Türkiyede Her İlçede Bir Kuaföre Eğitim Ve Sertifika Veriyoruz.

Sertifika Geçerlilik Süresi Ne Kadar ?

Sertifikamızın Geçerlilik Süresi 2 Yıldır. Çünkü Gelişen Moda Tasarım ve Akımı her yıl üstüne yenilikler katmakta ve modayı yakından takip etmek gerekmektedir. Bu yüzden sertifika alan her tasarımcımız 2 yılda bir yeniletmesi gerekmektedir.

Eğitim Neleri Kapsıyor ?

Etka-Lina firmasında verilecek eğitimde Gelin Başı yapımı, Kına Baş Tasarımı, Porselen Makyaj Eğitimi ve Kişiye yüz hatlarına uygun doğru tasarım tercihleri gibi dersler verilmektedir.

Eğitim Ücreti Nedir Sertifika Yenileme Ücreti Ne Kadar ?

Dilerseniz bu konaları bizimle mail adresimizden veya whatsaptan  iletişime geçerek konuşabilirsiniz. Aklınıza takılan her soru için yazmaktan çekinmeyiniz.

Sertifika İptal Edilme Nedenleri Nelerdir. ?

Sertifikaların İptal edilme nedenleri, tarafınıza gelelecek şikayetler doğrultusunda ele alınıp ekibimiz tarafından kararlaştırılmaktadır. çünkü her gelin özeldir ve en güzel olmayı hakeder. tarafınızdan yapılacak her türlü olumsuz durum direk firmamıza yansımaktadır.

Sertifikanın Size Katkısı Nedir. ?

İlk olarak tesettür gelin başı kelimesinde googlede ilk sıralarda olmamız her ay binlerce tesettür gelin tasarımları arayan kişiye ulaşmamız demektir. tarafımıza gelen her gelinimizi müşterimize en yakın sertifika sahibine yönlendirmekteyiz. Yani 2 yıl içerisinde tarafınıza gelecek bir kaç müşteri ile hem sertifika hem eğitim hemde masraflarınız çıkmaktadır.

 

Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Senanur dedi ki:

    Merhabalar eğitim ücretinizi öğrenebilir miyim? Kuaför değilim fakat fobi olarak yapmak istediğim bir eğitim yardımcı olabilirmisiniz?

  2. Aysegül dedi ki:

    Egitim ücretinizi ve ne kadar sürdügünü soracaktim

  3. Rumeysa dedi ki:

    Eğitim kac gün sürmekte ve yozgat da ki sertifika şubeniz neresi

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek