Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Gelin Başı Modelleri

Tesettür Gelin Başı Modelleri

Geçmişe dönük unutamayacağınız anıların başlangıcı olan evlilik sürecinin her aşaması mutluluk ve heyecanı da beraberinde getirmektedir. Bu süreçte özellikle kadınların duygu yoğunluğu fazla oluyor. Düğünde ne giyeceğim? Nasıl bir düğün planlamalıyım? Gelin başını nerede yaptırmalıyım? gibi sorular akılları sürekli kurcalamaktadır. Etka Lina ile bu sorularına cevap bulabilirsin. Muhafazakâr yaşam tarzına sahip insanlar için Ankara türban tasarım modelleri ilham olacaktır. Sezon trendlerine uygun olarak tasarlanan modeller, göz kamaştırıcı olman için istediğini verecektir.

Geçmişte daha kısıtlı imkânlar ile yapılabilen modeller moda anlayışının değişmesiyle birlikte çeşitlenmiştir. Böylelikle tarzını ve güzelliğini yansıtacak seçenekleri bulman kolaylaşmıştır. İnci takılı, ipekli, dantelli ve taşlı tesettürler bu yılın en çok tercih edilenleri arasında. Şıklık seviyesini artırmak için boneli ve çiçekli modellerle hayalindeki tesettürü yapabilirsin. Hayatının tüm heyecanlı süreçlerinde kararsızlıktan korkmadan tüm seçenekleri önüne sererek, en iyisini aramalısın. Fotoğraflarda ön plana çıkmak ve seçim stresinden uzaklaşmak için Etka Lina yanı başında.

Ankara Türban Tasarımlarını Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Tesettürler sadece düğünlerin değil özel günlerin de vazgeçilmezi arasındadır. Birçok kadın, nişan, kına, organizasyon, tanıtım gibi faaliyetlerde en güzel tasarımları tercih ediyor. Ankara türban tasarımları arasında birçok model yer almaktadır. Bu modelleri tercih ederken dikkat etmen hususlar bulunuyor. Tesettürler bazı durumlarda vücut tipinizle de ilgilidir. Eğer zayıf bir kadınsanız yüzünüzü geniş gösterecek modellerden kaçınmalısınız. Yüzünüzle ve vücudunuzla orantılı ir tercih yapmalısınız. Bunun için profesyonel bir kuaförden yardım alabilirsiniz.

Güzel bir modelin yanında şık bir makyaj elbette her kadının isteğidir. Son zamanlarda popüler olmaya başlayan Ankara porselen makyaj, tesettürünüzün tamamlayıcısı olacaktır. Sürekli makyaj tazelemenize gerek bırakmayan bu makyaj türü, gün boyu sabit kalarak, akma yapmadığı için giderek yaygınlaşmıştır. Modaya ayak uydurmak ve muhafazakâr yaşam tarzından ödün vermemek için bu ikili tam sana göre. Yüz şekline, saç şekline ve vücut tipine en uygun modelleri incelemek için doğru yerdesin. Yüzlerce tasarım ve modeli kombinleyerek istediğini kendine uyarlayabilirsin.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek