Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Gelin Başı ve Kına Baş Aksesuarları

18.04.2017
880
Tesettür Gelin Başı ve Kına Baş Aksesuarları

Gelin Başı Aksesuarları ve Aksesuar Fiyatları İçin Bizlere whatsapp iletişim hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Evlenecek kişilerin en özel ve anlamlı gecelerindendir düğün gecesi. Öncesinde büyük bir hazırlık, hiçbir şeyin eksik olmaması için harcanan çabalar gibi tatlı telaşlar zamanıdır. Gelinler özellikle düğün gecesinde saç modellerinin daha farklı olmasını isterler. Eğer ki gelin kapalı ise ona sunulan birçok tesettür gelin başı modelleri ile seçim yapar. Türbana uygulanan bu modeller sanki saç modeline uygulanıyor gibi ilgi çekici hale gelmiştir. Türbanın kumaş kalitesi ve rengi de modeli ortaya çıkarmak için uygun olmalıdır. Model çeşitlerinin çok fazla olduğu ve gelinin yüz tipine uygun olarak karar verilen bir model olması gerekmektedir.

Türban gelin başının yanında ise tesettür gelin başı aksesuarları için de birçok seçenek sunulmaktadır. Taşlı ve ya sade olan tesettür gelin başını çok daha dikkat çekici hale gelecektir. Aksesuarlar bütünleyici ve tamamlayıcı bir görev gördükleri için gelin başına daha bambaşka bir hava katacaktır. Bu detayların bir gelin için önemli olduğu da bir gerçektir. Tesettür gelin başı aksesuarları bu sebepten dolayı daha çok ilgi görmektedir. Türbana uygulanan gelin başını üst ve ya alt tarafa ilave edilen aksesuarın gelin başı ile uyumu da önem arz eder. Özellikle gelin adaylarının taşlı olarak tercih ettiği bu aksesuar modelleri gelinlik rengi ile de uyumludur.

Renk seçeneklerinin de fazlaca olduğu bu bölümde farklı bir gelinlik renginde de mutlaka uyumu sağlayan gelin başı aksesuarları da bulunmaktadır. Renk uyumu bu konuda ilgi çekici olması anlamında önemlidir. Gelin adayları için her bir detayın önem arz ettiği bu gecede hem mutlu olmak hem de şık ve zarif görünmek bir gelin adayı için unutulmaz arasına girmesi için önemli bir konudur. Gelin başı aksesuarların içinde gelin adayının isteğine göre çiçek ve ya taç görünümünde detaylar da bulunmaktadır. Bu özelliğin kişinin zevkine bağlı olmasına da bağlıdır. Duvak modeli ve uzunluğu da aynı şekilde aksesuarları etkilemektedir. Gelinlik kumaşı dahil her bir parçanın uyum içinde bulunması göze çarpan ve ilgi çekici bir tesettür gelin başının olmasını sağlayacaktır.

Etka Lina – Tesettürün Öncüsü

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek