Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Gelin Başı Yaptıracaklara Öneriler

Tesettür Gelin Başı Yaptıracaklara Öneriler

Tesettür Gelin Başı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli.

Bilmekte yarar var muhafazakar giyimi tercih etmiş ve kapalı olmayı seçmiş bayanlarımız diğerlerine göre gelin başı konusunda daha şanslıdır. Çünkü saçlar baş etmesi daha çok elementlerdir kabul edelim. Doğru saç modeli, duvağı tutabilecek saç modeli, düğün süresince bozulmayacak saç modeli, modeli kaldırabilecek kadar çok saç, modele uygun olan bir saç rengi gibi onlarca farklı element olmasına karşın kapalı bayanlar için gösterişli bir gelin başı çok daha kolay elde edilebilmektedir.

Her konuda daha şanslı olan tesettürlü bayanlarımız için düğün adeta bir ışıldama günüdür. Taşların, dantellerin gösterişin simgesi olan elementler oldukça gösterişli bir model elde etmemizi sağlayacaktır. Elbette gösterişinde bir dozu olduğunu bilmeli ve bu dozu ayarlayacak olanın siz güzel hanımlar olduğunu unutmamak gereklidir.

Çok gösterişli bir gelin başı tercih edilecekse gelinlik biraz daha sade olmalıdır unutmayın. Bugün benim günüm ve en gösterişli ben olmalıyım düşüncesiyle kararlarınızı vermemelisiniz. Şık ve klas olmak sizi daha güzel gösterecektir unutmayın. Gerek gösterişli gerek daha sade, nasıl bir gelin başı aklınızda var ise bilmelisiniz ki kat kat ve kocaman bir gelin başı güzel durmayacaktır. Çok büyük aksesuarlar daha kaba gösterebileceği gibi nahifliğinizi de alabilir. Bu nedenle kibarlığı korumaya özen göstermeliyiz.

Dantellerin tercih edilmesi daha kibar gösterebileceği gibi uzun kuyruklu saten eşarplar da tercih edilebilir. İnciler ile süslenmiş gelin başları da tercih edilebileceği gibi kır düğünlerinde minik çiçeklerden taşlar ile de zenginleştirilebilir. Bir kez daha belirtmek istiyorum, kat kat gelin başların dansa daha kibar duran modelleri tercih etmek daha doğru olacaktır. Böylece yüzünüzün güzelliği kapanmamış olacak ve gelinliğiniz ile de yarışmamış olacak.
Güzel gelinlerin en güzel günlerinde tercih etmesi gereken gelin başlarını sizler ile paylaşmaya çalıştım. Umarım kutsal olan evliliğe adımınız da nadide bir çiçek gibi olursunuz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek