Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Gelin Başı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilir

Tesettür Gelin Başı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilir

Tesettürlü gelinlerimiz için de günümüzde bir çok saç alternatifi bulunmakta. Ankara tesettür gelin başı olarak, tesettürü değişik şekillerde katlayıp, şekillendiren kuaförler bir çok farklı stiller ile de ortaya çıkabilmekte. Tesettür gelin başı  yaptırırken nelere dikkat edilir sizlere bunlardan bahsedeceğiz. Merak ediyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.

Tesettür Gelin Başı

İlk olarak saç modelleriniz basık olmayacak şekilde kullanıma hazır hale getirilecektir. Basık tarzda görünen saç modelleri, yüzünüzü basık gösterdiği için kötü bir görünüm ortaya çıkartır. Yapmış olduğunuz gelinlik tercihlerine göre şekillendirilen Ankara tesettür gelin başı modelleri, genç kızlarımız için genelde farklı özelliklerde kullanılmakta.

Topuz Süngerlerden destek alabilirsiniz

Çoğumuzun da bildiği topuz süngerleri de kullanmanız, temel saç tasarımlarınız da topuzun ayarını iyi hesapladığınız taktirde güzel bir görünüm kazandıracaktır. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda bütün saç dekorasyonunuz berbat duruma gelebilir. Bunun yanı sıra bulunduğunuz ortam sıcak olmasa bile saçlarınızın terleyeceğini düşünürsek, yapılan topuzun kaynaması için çok sıkı bir şekilde bağlamanız gerekebilir. Çok fazla tel toka kullanmanız ağırlık yaratabileceği için bu konuda dikkatli olmalısınız. Ankara tesettür gelin başı modellerinde başarılı bir şekilde üretilmiş saç modeli ortaya çıkarken, az ve öz yani net bir şekilde malzeme kullanıldığında saçlarınız daha hafif bir moda girecektir.

Kıyafetinize uyumlu olan aksesuar seçimi yapabilirsiniz

Abiye veyahut gelinliğinize uygun olan saç modellerini kesinlikle dikkatli bir şekilde tercih etmelisiniz. Dikkat etmeniz gereken şeylerden birisi çok fazla ışıltılı ve simli olan modelli saçlardan uzak durmanız gerektiği. Fazlasıyla sade ve katlanmış şekilde olan tesettür tuvaletler ile düzenlemeniz de gerekebilir. Düz tarzda olan renkleri kullanırsanız, daha güzel gözükecek bir tesettür gelin başı modeli sizler iyi daha fazla şık bir şekilde duracaktır. Kıyafet seçenekleri arasında da, tercih edebileceğiniz bulunduğunuz senenin modası olan gold detaylar ile her zaman şık bir durumda olabilirsiniz. Fakat diğer bir husus ise hem aksesuar hem de gold malzeme seçmeniz sizler için çok fazla abartı şekilde duracaktır. Gelin başı seçimlerinizi yapmadan önce sakin bir kafayla sevdiğiniz şeyleri inceleyin ve net kararınıza öyle varın.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek