Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Tesettür Kuaför Baş Tasarım Fiyatları ?

13.04.2017
4.960
Tesettür Kuaför Baş Tasarım Fiyatları ?

Tesettür Kuaför Gelin Başı Tasarım Fiyatları ?

Sevdiğiniz ile birlikte dünya evine girmek ve bu mutluluğa herkesi şahit göstereceğiniz bir gün yaşamak. Her kadının hayallerinin süsleyen bu mutlu günde hazırlıklar aylar öncesinden başlayarak düğün gününe kadar devam eder. Her şeyin eksiksiz olacağı bu gün içindir tüm tatlı telaşlar. Güzel bir birlikteliğe adım atmak için her şey sıfırdan başlar. Yeni eşyalar yeni mobilyalar yeni bir aile ve birçok yenilikler. Bütün bu yeniliklerin elbette bir bedeli olacaktır. Düğünler her insan için önemlidir ve önemsediğimiz şeyler için gözümüz birçok şeyi görmez. Düğün yapmak muhakkak masraflı bir iştir. Birçok ihtiyaç vardır ve bu durum hem erkek hem kız tarafını zorlayabilir.

Gelin olmak özen ister. Düğün öncesinde güzel bir telaş ve hazırlık sureci geçirir her gelin. Ankara kapalı gelin başı fiyatları ile istediğiniz hazırlığı rahatlıkla yaşayabilirsiniz. Kendinizi en değerli hissedeceğiniz bu günde sevdiklerinizin karşısına en güzel şekilde çıkmak sizin hakkınız. Sevdiğiniz erkeği bir kez daha kendinize aşık edecek, hayran bakışları üzerinizde toplayacak ve hayalinizde canlandırdığınız bütün güzellikleri yaşayacaksınız.

Kusursuz bir gelin başının sahibi olmak isteme misiniz? Gelinliğinizin masum güzelliğine güzellik katacak, sizin prenseler gibi görünmenizi sağlayacak bir gelin başı ve bir makyaj. Hayallerinizin ötesinde bir mutluluk. Ve kendinizi en güzel göreceğiniz bir gün. Çevrenizde birçok seveninizin olacağı böyle bir günde bizlerde sizinleyiz. Ankara kapalı gelin başı fiyatları ile. Uygun fiyatlara en güzel tasarımlarımızı seçebilecek, içiniz rahat bir şekilde güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Kapalı gelin başları güzel olur mu acaba? Diye tedirginlik yaşayan genç kızlar. İstediğim gelin başı modelini yaptırabilir miyim? Diye düşünüp uykuları kaçanlar. Düğünün stresinden hem uygun fiyata hem de mükemmel bir iş çıkarak kişileri nerden bulacağım diye sıkıntı çekenler. Artık rahat bir nefes alabilirsiniz. Çünkü bizler sizin için buradayız. Uzman ekibimiz, en güzel tasarımlarımız, hayallerinizi süsleyecek modellerimiz ile sizlerin güzelliğine güzellik katacağız. Daha önceden rezervasyon yaparak en uygun zamanı siz seçebilir, bizleri ziyaret ederek istediğiniz modelleri önceden tercih edebilir, en mutlu gününüzde hayallerinizi bizim ellerimizle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

2017 Güncel Fiyat Listemiz.

Fiyatlarımız : Gelin Başı Porselen Makyaj 400.00 TL
Kına Baş Tasarım Porselen Makyaj : 400.00 TL
Gelin Yakını : Porselen Makyaj Baş Tasarım : 250.00 TL
Gelin Yakını Sadece Baş Tasarımı : 100.00 TL

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek