Keçiören Aşağı Eğlence Giresun Caddesi 1/8 Keçiören / Ankara

Türban Tasarım

28.04.2017
868
Türban Tasarım

Modanın günümüze göre değişmesi ve günümüzdeki teknolojinin gelişmesi ile daha hızlı üretim ve çeşitlilik oranı artmıştır. Son zamanlarda moda üzerine okular, moda üzerine kaliteli üretimler yapılmaya başlanmıştır. Hammaddenin hızlı bir şeklide karşılanması ital hammadde alımının ülkemizde arması ile kalite oranı artmıştır. Kalite oranı ile tekstil konusunda da hızlı bir gelişme gözlenmiştir.

Türban tasarımları, kişinin zevkine göre değişmektedir, türbanlar bazı bayanlara göre şal, türban, baş örtüsü olarak ayrılmaktadır. Türban tasarımlarının kaliteleri de fiyata göre değişiklik göstermektedir, saten, pamuklu, yünlü, ipekli, angora, keten, naylon, polyester, kaşmir olarak sınıflara ayrılabilir. Türban kumaşının yapımı türban tasarımına göre ve türbanın kalitesine göre de değişiklik gösterebilir. Fiyat kriterleri türbanın tasarım ölçütlerine ve türbanın yapıldığı kumaşa göre değişiklik gösterebilir.

Türban tasarımı günümüzde modacılar tarafından yapılmaktadır, oldukça ünlü türban tasarım, türban markaları bulunmaktadır. Türban tasarımları her zevke hitap eden, her çeşit ve renkte olan tasarımlardır.

Türban tasarımları, türbanın üzerindeki desenler olarak düşünülebilir. Desenler, çiçekli, renkli, çizgili, kareli, türbanın üzerindeki şekiller olarak sınıflandırılabilir. Türbanın tasarımı türbanın kumaşına bağlı olarak yapılır. Bir kumaş üzerinde birçok çalışma yapılabilir. Seri üretim ile aynı tasarımdan yüzlerce türban üretilebilir.

Türban tasarımları günümüzde ilgi çekici güzel, havalı, renklerde olabilirler. Türbanların tasarımı kenarları dantelli bir şekilde olarak üretilmiş, köpür kullanılmış tasarımları da mevcuttur. Her fiyata her zevke göre tasarlanmış türbanlara günümüzde çok kolay erişmek mümkündür.

İstedikleri cinse, kumaşa göre hayalinizdeki türban tasarımını bir terziye anlatırsanız, size uygun türbanı, kimseden olmayan bir tarzda yapabilir. Son zamanlarda şal bağlama ve türban tasarım modelleri oldukça moda olmuştur, genç kızlar arasında en çok tercih edilen renkler mürdüm, turkuaz ve siyah olarak düşünülebilir.

Etka – Lina

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
× Whatsapp Destek